wyszukiwanie zaawansowane
» » ROLKI, ŁYŻWOROLKI I WROTKI

Kontakt

  • E-mail:rowery@mirapolnext.pl
  • TelefonROWERY - (12) 312 51 80
    AKCESORIA I CZĘŚCI - (12) 312 51 94
  • Godziny działania sklepupn-pt 8.00 - 17.00

ROLKI, ŁYŻWOROLKI I WROTKI

ROLKI, ŁYŻWOROLKI I WROTKI ROLKI, WROTKI I ŁYŻWOROLKI
Rolki, wrotki i łyżworolki znane są już od ponad pół wieku, rokrocznie zyskując wielką popularność wśród najmłodszych i tych trochę starszych. Wszystko zaczęło się od wrotek, czyli po prostu butów z zamontowanymi 4 kółkami na dwóch osiach (wrotki dwuśladowe). Stylowe, designerskie wrotki do dzisiaj pozostają w modzie i są niezwykle popularne zwłaszcza wśród młodzieży.
O wiele bardziej sportowy charakter mają natomiast rolki, posiadające 4 kółka ustawione w jednej linii, potrafią rozwijać większe prędkości i pozwalają na naprawdę solidny sportowy wycisk! Co więcej, amatorzy jazdy na rolkach mogą ćwiczyć na nich rozmaite tricki i ewolucje - możliwości jakie dają rolki są praktycznie nieograniczone! Należy jednak pamiętać, że kupując rolki mamy do wyboru wiele rodzajów: rolki rekreacyjne, rolki fitness, rolki do jazdy szybkiej, agresywnej, do hokeja, czy nawet do jazdy terenowej.
Ciekawą wariacją na temat rolek są łyżworolki, które umożliwiają zmianę szyny z kółkami na płozę, czyli innymi słowy - na zamianę rolek w łyżwy! Sprawia to, że swojego sprzętu możemy używać nawet zimą.

W sklepie internetowym www.rowery.mirapolnext.pl znajdą państwo wiele modeli rolek i wrotek, od takich producentów jak Powerblaze, Rollerblade, Meteor, Vintage Riders, Art4Sport i wiele, wiele innych - niezmiennie w bardzo korzystnych cenach!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl