wyszukiwanie zaawansowane
» » OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE OŚWIETLENIE ROWEROWE

Osoby korzystające z rowerów powinny znać przepisy ruchu drogowego, a co istotniejsze muszą się do nich stosować. Jednym z wymogów jest posiadanie lampek rowerowych, które oświetlą drogę po zmierzchu. Oświetlenie rowerowe zostanie także zauważone przez kierowców samochodów, którzy zachowując bezpieczną odległość od rowerzysty, bezpiecznie go wyminą.
 
Każdy rower powinien być wyposażony w dwie lampki: przednią świecącą jasnym światłem o barwie białej lub żółtej oraz tylnią w kolorze czerwonym. Oświetlenie rowerowe należy używać po zmroku lub w tunelu. W dzień i w nocy powinniśmy jeździć z zamontowanym na stałe czerwonym odblaskiem. Dodatkowo rowerzysta podczas jazdy może posiadać czołówkę lub inną, dodatkową lampkę zwiększającą widoczność.
 
Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie wysokiej jakości oświetlenie rowerowe. Szczególnie polecamy pojedyncze lampki oraz komplety od takich producentów, jak: Mactronic, Spanninga, Kellys, Kross oraz Romet. Jasne światło to bezpieczny powrót do domu!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl