wyszukiwanie zaawansowane
» O nas

Kontakt

  • E-mail:rowery@mirapolnext.pl
  • TelefonROWERY - (12) 312 51 80
    AKCESORIA I CZĘŚCI - (12) 312 51 94
  • Godziny działania sklepupn-pt 8.00 - 17.00

O nas

Trudno dzisiaj wyobrazić sobie świat bez samochodów, ulicznych korków i wszechobecnych spalin, które zanieczyszczają nasze środowisko. Ma to oczywiście swoje bardzo negatywne skutki, wśród których podstawowymi są negatywny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Zastanówmy się jednak, czy naprawdę nie ma wyjścia z tej sytuacji? Wręcz przeciwnie! Jest, i to tak oczywiste, że czasami zupełnie pomijane - Rower! O zbawiennym działaniu tego środka transportu na naszą kondycję psychofizyczną napisano już krocie, ale warto pamiętać także o tym, że rower jest po prostu oszczędniejszy i w miejskiej dżungli niejednokrotnie szybszy od samochodu.


Wraz ze wzrostem zainteresowania rowerami w ostatnich latach wzrosły także wymagania użytkowników. Rower nie jest już tylko środkiem transportu, na którym dojeżdżamy do pracy. To nasz nieodłączny towarzysz dnia, element silnie kształtujący nasz styl i mówiący wiele o osobowości. Jego wygląd i stylistyka są obecnie równie ważne, jak parametry techniczne, a klientów interesuje tylko i wyłącznie najwyższa jakość oferowanych produktów.


W sklepie rowerowym MirapolNext chcemy tym wymaganiom wyjść naprzeciw. Jesteśmy grupą młodych ludzi – pasjonatów rowerowych – którzy postawili sobie za cel popularyzowanie tego środka transportu i zwiększanie liczby zadowolonych użytkowników rowerów. Nie czekaj, wejdź na naszą stronę i odmień swoje dotychczasowe życie, przesiadając się na rower! Gwarantujemy, że w niedługim czasie poprawi się Twoje samopoczucie, zdrowie, a w portfelu przybędzie pieniędzy, które normalnie wydałbyś na paliwo. W swojej ofercie mamy rower takich marek jak Kross, Romet, Kellys, Cossack czy Mexller – na pewno znajdziesz coś dla siebie! A jeśli nie wiesz co wybrać, to zawsze możesz skorzystać z naszego poradnika, bądź zadać pytanie poprzez formularz on-line – odpowiemy tak szybko jak to możliwe!


 

alt


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl