wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » LICZNIKI ROWEROWE3

LICZNIKI ROWEROWE

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Liczniki rowerowe

Na rowerze można pokonać wiele kilometrów, nie czując większego zmęczenia. Należy jedynie przez cały czas utrzymywać stałe tempo. Jadąc równomiernie, przyzwyczajamy organizm do wysiłku na określonym poziomie i tym samym zwiększamy swoją wydolność. A jeśli dodatkowo jesteśmy osobami wytrzymałymi, będziemy w stanie spędzić cały dzień na rowerze. Jak kontrolować swoją prędkość i liczbę przejechanych kilometrów? W tym celu doskonale sprawdzają się liczniki rowerowe.

 

Decydując się na zakup licznika, należy przemyśleć, czego się od tego urządzenia oczekuje. Liczniki rowerowe różnią się od siebie funkcjami, które można wykorzystać podczas jazdy na rowerze. Najprostsze urządzenia pokazują liczbę przejechanych kilometrów, prędkość oraz całkowity czas przejazdu. Bardziej zaawansowane liczniki rowerowe pozwalają na odczyt kadencji oraz pomiar wysokości n.p.m., temperatury i wilgotności powietrza. Z kolei wbudowany moduł GPS umożliwia ustalenie lokalizacji i wyznaczenie trasy. Dostępne są urządzenia przewodowe oraz bezprzewodowe.

 

Osoby, którym zależy na monitorowaniu pracy serca, powinny pomyśleć nad zakupem zaawansowanego licznika umożliwiającego odczyt pulsu. Niezbędny będzie również pulsometr zakładany na klatkę piersiową. Po zsynchronizowaniu obu urządzeń na wyświetlaczu licznika ukaże się puls oraz dokładna liczba spalonych kalorii.

 

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. W naszym sklepie internetowym znajdują się liczniki rowerowe takich marek, jak: Sigma, Romet, Kross, Kellys.

Polecamy produkty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl