wyszukiwanie zaawansowane
» » DZIECIĘCE

Kontakt

  • E-mail:rowery@mirapolnext.pl
  • TelefonROWERY - (12) 312 51 80
    AKCESORIA I CZĘŚCI - (12) 312 51 94
  • Godziny działania sklepupn-pt 8.00 - 17.00

DZIECIĘCE

DZIECIĘCE

Rowery dziecięce

Dzieci od najmłodszych lat należy zachęcać do aktywności fizycznej i sportu. Ważnym etapem jest zakup pierwszego rowerka, na którym pociecha nauczy się samodzielnie utrzymywać równowagę i jeździć. Sklep internetowy to doskonałe miejsce na wybranie sprzętu rowerowego dla swojego dziecka.
 
Przeglądając rowery dziecięce w internecie, warto sprawdzić, z jakich materiałów zostały one wykonane. Bezpieczeństwo naszego dziecka jest najistotniejsze, dlatego należy zainwestować sprzęt sygnowany marką cenionego w branży producenta. Naszym klientom polecamy rowerki Arkus, Mexller, Kross oraz Grand.
 
Na co jeszcze należy zwrócić uwagę? Wiek dziecka determinuje rozmiar kupowanego rowerka. W naszym sklepie oferujemy rowery dziecięce o średnicy koła 10, 12, 16, 20 cali. Każdy z modeli jest dostosowany do zarówno do potrzeb młodego człowieka, jak i wymagań rodziców. Rowerki są kolorowe, a jednocześnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających bezpieczne użytkowanie zakupionego sprzętu rowerowego.
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Rozmiar koła
Amortyzator
Materiał ramy
Przerzutki
Rocznik
Ilość biegów
Typ ramy
Rozmiar ramy

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl