wyszukiwanie zaawansowane
» BETO

Kontakt

  • E-mail:rowery@mirapolnext.pl
  • TelefonROWERY - (12) 312 51 80
    AKCESORIA I CZĘŚCI - (12) 312 51 94
  • Godziny działania sklepupn-pt 8.00 - 17.00

BETO

BETO BETO

Beto to marka akcesoriów dla rowerzystów, która powstała w 1988r. Nazwa BETO kryje w sobie podwójny przekaz: "BE the Original", oraz "BEtter than original". I w rzeczy samej, takie są akcesoria rowerowe BETO. Przede wszystkim znane są pompki rowerowe tej marki, które cechują się wysoką jakością wykonania i innowacyjnością w stosunkowo przystępnej i niewygórowanej cenie. BETO wyposaża rowerzystów nie tylko w doskonałe pompki, ale także bagażniki, zapięcia, narzędzia wielofunkcyjne do serwisowania i szybkich napraw, oraz rowerowe foteliki dziecięce. 

Firma BETO ma siedzibę w Niemczech, przez co jakość ich produktów należy do najwyższych oferowanych na rynku. Oprócz branży rowerowej BETO udziela się także w przemyśle samochodowym i branży FITNESS. 

W sklepie internetowym www.rowery.mirapolnext.pl BETO ma szczególne miejsce, ponieważ cenimy producentów, którzy oferują wysoką jakość nie uszczuplając znacznie portfela swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem pompek, narzędzi, i innych akcesoriów rowerowych BETO. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl